Panel żaluzjowy dzień i nocPanel żaluzjowy dzień i noc łączy cechy żaluzji poziomych, rolet i paneli okiennych. System odpowiada tym samym na rosnące zapotrzebowanie projektantów wnętrz na wysoce uniwersalne przesłony okienne.

Panel Dzień/Noc pozwala kontrolować ilość wpadającego światła aż w 3 płaszczyznach – w pionie, poziomie i na boki. Sekretem jest wykorzystanie materiału dzień/noc, pozwalającego za jednym ruchem dłoni uzyskać efekt całkowitego zaciemnienia lub przyjemnego rozproszenia światła słonecznego. Materiał montowany jest na poruszających się poziomo prowadnicach i tak jak w panelach okiennych, daje możliwość całkowitego odsłonięcia powierzchni okna. Funkcja ta jest niedostępna, gdy mamy do czynienia z tradycyjnymi roletami dzień/noc.

Nowy produkt Dormax Design szczególnie dobrze sprawdza się przy dużych powierzchniach okiennych – nawet do 8 m szerokości i 2,5 m wysokości. Ten innowacyjny produkt jest całkowicie polskim wynalazkiem. Jego opracowaniu przyświecała idea znalezienia rozwiązania zaciemniającego, które byłoby zarówno praktyczne, jak wszechstronne. Miało także odpowiadać surowym normom jakościowym i estetycznym. W ten sposób powstało wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu i technologii służące wyrafinowanym potrzebom w dziedzinie dekoracji okien.

Wysoka jakość wykonania systemu paneli żaluzjowych dzień/noc gwarantuje niezawodność i komfort w codziennym użytkowaniu. Co więcej, szeroka paleta barw pozwala dostosować konkretny zestaw paneli do wystroju i klimatu wnętrza, wpisując się w ten sposób w indywidualne preferencje użytkownika.

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem