Jak bezpiecznie przycinać gałęzie?Drzewa z zadbanymi koronami nadają otoczeniu domu radosny wygląd i tworzą piękny pejzaż zachęcający do delektowania się pięknem przyrody. Warto pamiętać o tym, że drzewom należy pomagać w zachowaniu stabilnej formy i zdrowej kondycji, np. kształtując i prześwietlając koronę. Usuwanie suchych i chorych gałęzi oraz gałązek wyrastających pod kątem ostrym w stosunku do pnia, zapewnia także bezpieczeństwo strefy wokół drzewa podczas burz i wichur.

Czytaj więcej: Ogród: Jak bezpiecznie przycinać gałęzie?

Bosch Wireless Charging - system, który pozwala inducyjnie ładować akumulatoryBosch wprowadza system Bosch Wireless Charging, który pozwala na indukcyjne ładowanie akumulatorów do elektronarzędzi. To innowacyjne rozwiązanie pomaga zmniejszać koszty - drugi akumulator w większości zastosowań nie jest już potrzebny. System Wireless Charging jest w pełni kompatybilny z systemem elektronarzędzi profesjonalnych Bosch zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi 18 V.

Czytaj więcej: Bosch Wireless Charging - system, który pozwala inducyjnie ładować akumulatory

Elektryczny wycinak do chwastówNowy elektryczny wycinak do chwastów marki Skil ułatwia usuwanie chwastów ze ścieżek i podjazdów. Dzięki silnikowi o mocy 500 W i szybkoobrotowej szczotce wycinak Weedbuster szybko i skutecznie usuwa uporczywe chwasty spomiędzy płytek i kostki. Nowy wycinak Weedbuster należy do serii komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

Czytaj więcej: Elektryczny wycinak do chwastów

Nowa dmuchawa plecakowa 580BTS marki HusqvarnaPrzepływ powietrza na poziomie 24 m3 na minutę – ta informacja powinna wystarczyć wszystkim, aby zrozumieć jaką moc posiada nowa dmuchawa plecakowa 580BTS, marki Husqvarna. Jest to najpotężniejsze dostępne na rynku narzędzie do usuwania liści i nie tylko. Ponadto dmuchawa została wyposażona w nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania, dzięki czemu użytkowanie jej jest wygodniejsze oraz przyjazne środowisku.

Czytaj więcej: Nowa dmuchawa plecakowa 580BTS marki Husqvarna

Wykaszarki - nie tylko do koszeniaHusqvarna opracowała nową generację sprzętu do pielęgnacji terenów zieleni. Dzięki szybkim w montażu przystawkom do wykaszarek z serii FR można będzie wykonać wiele zadań jedną maszyną. Począwszy od wycinania zarośli, poprzez ścięcie mniejszego drzewka, na wykaszaniu trawnika skończywszy. Nowe wykaszarki posiadają kompletny zestaw do cięcia: tarczę tnącą, nóż z podkładką dystansową oraz głowicę żyłkową.

Czytaj więcej: Wykaszarki - nie tylko do koszenia

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem