Wentylacja hybrydowa Schiedel Flow stanowi innowacyjny, sterowany system wentylacji mieszkań przeznaczony w głównej mierze do budownictwa jednorodzinnego. Jest ona połączeniem zalet wynikających z wentylacji naturalnej oraz mechanicznej. System ten działa naprzemiennie w zależności od warunków atmosferycznych, wykorzystując siły natury wynikające z różnicy temperatur i zewnętrznego ruchu powietrza (wiatru) oraz mechanikę pracy niskoszumowego wentylatora wytwarzającego w kanale wentylacyjnym warunki wynikające z normatywów higienicznych w pomieszczeniach wentylowanych.

Czytaj więcej: Wentylacja hybrydowa Schiedel Flow

Energooszczędność to najlepsze paliwo, które pozwala obniżyć koszty eksploatacji każdego budynku. W połączeniu z odnawialnymi źródłami energii można niemal całkowicie uniezależnić się od dostawców tradycyjnych paliw i energii elektrycznej. Nowe rozwiązania firmy Viessmann pozwalają jeszcze efektywniej wykorzystać bezpłatną energię ze środowiska naturalnego. Pozwalają również w łatwy sposób połączyć konwencjonalne z odnawialnymi źródłami energii, w nowych i modernizowanych budynkach.

Czytaj więcej: Energooszczędność dopasowana. Co to oznacza?

Rozwiązania systemowe to odpowiedź producentów na rosnące wymagania odbiorców, którzy poszukują wyrobów zindywidualizowanych, łatwych w montażu i zapewniających komfort obsługi. Można porównać je do klocków, które połączone ze sobą tworzą spójną całość. Dzięki odpowiedniemu dobraniu poszczególnych elementów, uzyskamy konfigurację najlepiej dostosowaną do naszych potrzeb.

Czytaj więcej: Zalety i wady stosowanych rozwiązań systemowych

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem