Do rodziny produktów firmt Sopro dołączyła fuga rozpływna FL FLOOR. Polecana jest do wykorzystania w wielkokubaturowych inwestycjach.

Jak zapewnia producent, nowa cementowa zaprawa fugowa jest wysokowytrzymmała i szybkowiążąca, więc wpływa na przyspieszenie prac wykończeniowych.

Rozpływna formuła

Tym co wyróżnia nową zaprawę jest jej rozpływna formuła. Umożliwia ona wbudowanie fugi na bardzo dużej powierzchni w bardzo krótkim czasie. Co istotne, niweluje to konieczność niewygodnej pozycji podczas spoinowania.

Jak wiadomo - w czasie prac wykończeniowych wielkogabarytowych inwestycji nie ma miejsca na kompromisy. To właśnie na tym etapie kluczowa jest szybkość działania, przy zachowaniu najwyższej staranności oraz dbałości o każdy szczegół wykonawczy.

Nowość od Sopro przychodzi z pomocą w przypadku prac terminowych. Nie tylko ułatwia i przyspiesza wykonywanie poszczególnych zadań, ale także, jak zapewnia jej producent, daje gwarancję wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania.

Jakość i czas mają znaczenie

FL Floor jest cementową i wysokowytrzymałą zaprawą fugową, którą stosuje się w płynnej konsystencji. Dzięki zastosowaniu technologii Mikrodur®, charakteryzuje się ona bardzo wysoką odpornością na obciążenia mechaniczne i ścieranie, wykazuje również wysoki stopień wytrzymałości termicznej oraz reakcji na agresywne środki chemiczne. To sprawia, że sprawdza się ona zarówno w obiektach przemysłowych, biurowcach, obiektach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, jak i w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych.

Możliwość chodzenia po powierzchni następuje już po 2 godzinach po stwardnieniu zaprawy, zaś obciążanie zaledwie po 4 godzinach.

FL Floor to kolejna z zapraw fugowych Sopro opracowana w technologii OPZ2, dzięki której na powierzchni nie tworzą się osady wapienne. OPZ2 to także gwarant trwałości koloru, dzięki czemu fuga przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd, zarówno w pomieszczeniach, jak i w obszarach zewnętrznych, narażonych na działanie wilgoci.

Zaprawa występuje w 4 kolorach: szarym, betonowo szarym, antracytowym oraz bazaltowym
Produkt dostępny w opakowaniu 25kg.

Nowość firmy Sopro zaprawa fugowa FL Floor

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem